niedziela, 11 grudnia 2011

Kartki na Boże Narodzenie - schematy haftu matematycznego I

Zauważyłam że wiele osób zaglądających na mój blog szuka schematów haftu matematycznego. Przejrzałam swoje zasoby i postanowiła wrzucić coś świątecznego. Zapraszam do korzystania. 
PS. Do Dendrobium: to bardzo proste! Na niektórych schematach poniżej są wskazówki jak się za to zabrać. Pozdrawiam!

6 komentarzy:

  1. Super:) Bardzo dziękuję. Chce na zajęciach technicznych z dzieciakami w 5 klasie zrobić kartki właśnie haftem matematycznym. Twoje szablony bardzo mi pomogą:) Dziękuję bardzo.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szablony są super ! Wielkie dzięki, bo musiałam się na prawdę naszukać takich w necie.

    OdpowiedzUsuń
  3. z tego co sie orientuje to schematy nie są twoimi, wiec nie wiem czemu piszesz, że kopiowanie ich jest nie zgodne z prawem ?

    OdpowiedzUsuń
  4. Proszę jedynie o niewykorzystywanie zdjęć podpisanych przeze mnie, te schematy znalazłam w sieci, nie podpisałam ich, można z nich korzystać ile kto chce.

    OdpowiedzUsuń
  5. Świetne wzory ! :) Na pewno z niektórych skorzystam :) Zapraszam na moją stronę na facebooku poświęconą haftu matematycznemu :)
    https://www.facebook.com/haftmatematycznywioli?ref=hl

    OdpowiedzUsuń
  6. Bardzo fajnie, że zebrałaś te wzory "błąkające się" w sieci w jedno miejsce, zaczynam moją przygodę z haftem matematycznym i wciąż szukam inspiracji do tworzenia kartek świątecznych, dlatego na pewno z tych wzorów skorzystam. Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...