niedziela, 12 czerwca 2011

Kolczykowo, zawieszkowo...

No i wreszcie usiadłam i zaczęłam tworzyć to na co miałam ochotę :) Nie na zamówienie, nie wg opisu kogoś... Nie żebym nie lubiła robić coś dla kogoś na specjalne zamówienie. Owszem, lubię, zawsze jest tam coś ode mnie, ale drobiazgi tego typu jak te, całkiem moje, to chyba jeszcze większa przyjemność. Oczywiście do tego trzeba weny i troszkę czasu :) Bez tego ani rusz. Tak więc powstało, troszkę kolczyków i parę kompletów kolczyki + zawieszka. Wszystko bardzo, bardzo proste. Zapraszam do oglądania i komentowania. Chciałabym poznać Waszą opinie.  

Chciałabym jeszcze podziękować kilku osobom, dzięki którym liczba odwiedzających mój blog niesamowicie wzrosła w ostatnich dniach. Bardzo się cieszę z tego powodu. Mianowicie dziękuję serdecznie KatarzynieEwieKasi, Darias, FilomenceAgus, Hani i Pauli. Tworzycie piękne rzeczy. Pozdrawiam serdecznie!


2 komentarze:

  1. Boziu, jakie cudeńka :) No to Pani Wena chyba siedziała na ramieniu...
    Baaaardzo mi się podobają pierwsze i ostatnie. Ale gdybym miała wybierać z całości - to nie umiałabym pokazać, które są na pierwszym miejscu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bogato tutaj u Ciebie, tyle perel naraz. Doskonale dodatki do perelek znajdziesz na moim blogu, gdzie serdecznie zapraszam:)))

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...